Menu

Ambalajlama

Ambalajlama

Evden Eve Nakliyat hizmeti hizmet olarak diğer hizmetlerden çok daha farklı bir hizmet tarzı olup bu hizmetin gerçekleştirilmesi aşamasında sağlıklı bir sonuç alınması hedefleniyorsa hizmeti baştan sona koordineli bir şekilde yürütmek esastır. Eşyaların seri bir şekilde taşınması için eşyaların tespiti kadar o eşyaları güvenli taşıma adına seçilecek ambalajlama ve paketleme malzemesinin seçimindede titiz olunmalıdır.

Ataş Nakliyat olarak kurumsal kimliğimizle müşteriye sunduğumuz hizmet sonrası kazandığımız güvende hizmet şeklimizin müşteri tarafından sevilip takdir görmesi büyük bir önem taşımaktadır. Ambalajlma malzemelerinin eşyaların türüne göre seçilmesi kadar bu ambalajlamayı gerçekleştirecek personelin tecrübeside önemlidir. Malzeme ne kadar güzel olsada iyi bir ambalajlama yapılmaması halinde taşıma esnasında yada araç içinde meydana gelebilecek olumsuzluklarda o eşyanın kulanılamaz hale gelmesi söz konusudur.

Bu yüzen hem ambalaj malzemelerinin seçiminde hemde kulllanımda titiz davranmakta, personelimizi iyi bir ambalajlama nasıl olmalıdır diye eğitime taabi tutmakta bilgilendirmekteyiz.

evden-eve-nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakiyat hizmet sektörü hızlı gelişim göstermekte bu gelişimle beraber taşıma daha hızlı ve güvenli bir şekilde müşteriye sunulmakta buda artık bu hizmet korkulan hizmet kategori sınıfından çıkarmaktadır.

kurumsal-tasima

Kurumsal Taşımacılık

Kurumsal Taşıma taleplerinde hizmetin %68 lik payına sahip firmamız sunduğu tüm hizmetlerinde müşterinin güvenliğini her daim ön planda tutmuş, maddi kaybı sıfıra indirerek işinin ehli marka sahibi bir firma olduğunu sektöründe kanıtlamıştır

sehirle-rarasi-nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Sürekli yenilenen ve sayısı artan geniş araç filosu tecrübeli personeli ile tüm yetki belgelerine sahip firmamız 81 ilde şehirler arası nakliyat taleplerinde ön planda tercih edilen firma olmuş, bunda müşteri ile kurduğu aile bağı etkili olmuştur.